Sebekas.lt  
Tinklapio naujovës

Elektriniai židiniai

Dimplex židiniai – patrauklios kainos – išskirtinė kokybė!

10 priežasčių įsigyti elektrinį židinį:


1. Reali liepsna. Tikrovišką liepsną bandė imituoti daugelis elektrotechnikos gamintojų. Bet tik paskutinių „Dimplex“ projektų dėka tai pavyko padaryti (žiūrėkite Video). Dabar ugnį elektriniame židinyje sunku atskirti nuo tikrosios.

2. Dizainas. Elektrinių židinių dizainas buvo sukurtas geriausių anglų dizainerių, įvertinus šimtmečių tradicijas ir stilių bei paskutinius technikos pasiekimus.

3. Modelių įvairovė. Klasikinio ar modernaus stiliaus, įvairių matmenų židiniai papuoš kiekvieną interjerą.

4. Saugumas. Veikiantis elektrinis židinys neįkaista pats ir neįkaitina aplinkinių daiktų, todėl jis yra visiškai nepavojingas vaikams ir naminiams gyvūnams.

5. Montavimas. Kad sumontuotum židinį „Dimplex“, nereikia specialių leidimų ir kvalifikuotų meistrų. Pakanka tik įkišti kištuką į rozetę, įjungti jungiklį ir mėgautis kerinčia liepsna.

6. Patogumas. Kai kurie židinių modeliai yra su distancinio valdymo pulteliais, tai leis Jums valdyti papildomas židinio funkcijas iš mėgiamo krėslo.

7. Švara. Elektrinis židinys neišskiria degimo produktų – vadinasi, Jūsų namuose niekada nebus smalkių, dūmų ir suodžių. Jums nereikės leisti pinigų ar eikvoti savo brangaus laiko židinio priežiūrai. Naujos kartos židiniuose būna sumontuota oro valymo sistema "Purifire" (žiūrėkite Video).

8. Jaukumas. Tikroviškos liepsnos „Optiflame“, švytinčių žarijų ir degančių malkų pagalba yra sukuriama jauki, komfortiška ir šilta aplinka.

9. Komfortas. Židinys turi kelis darbo režimus: jis gali dirbti šildymo režimu ar be jo. Šaltą žiemą židinys pajėgus apšildyti 20 m² patalpą, o karštą vasaros vakarą galėsite mėgautis židinio liepsnos jaukia šviesa be šildymo. Naujos kartos židiniai su trimačiu liepsnos vaizdu "Opti-myst" nesausina patalpos, o atvirkščiai, šaltų garų pagalba ją drėkina (žiūrėkite Video).

10. Kaina. Be visų kitų savo privalumų, elektrinis židinys kainuoja pigiau nei malkiniai ar dujiniai židiniai.
                          IÄ® "Sebekas", 2006 m. Visos teisės saugomos.                          ATGAL