Sebekas.lt  
Tinklapio naujovës

Laistymo ir drÄ—kinimo sistemos






Augalų dekoratyvumas ir grožis labai priklauso nuo to, kaip ir kada jie gauna drėgmės. Tad nenuostabu, kad vis daugiau žmonių investuoja įrengdami automatinę laistymo sistemą tam, kad sausą vasarą jus neslėgtų išdžiūvusios žemės, pageltonavusios vejos bei suvytusių lapų vaizdas.

Laistymo įrenginiai:
Iššokantys purkštuvai, mikropurkštuvai, laistytuvai, kapiliarinės žarnos yra labai svarbūs laistymo sistemos elementai. Tik taisyklingas jų pasirinkimas garantuos efektyvų ir pakankamą laistymą. Mes siūlome labai didelį pasirinkimą įrenginių, kurių dėka galima palaistyti bet kokio sudėtingumo sklypą ar bet kokį kaprizingą augalą.


Požeminės automatinės laistymo ir drėkinimo sistemos gerokai pranašesnės už kitus tokio tipo įrenginius, nes laiku ir tolygiai palaisto visą teritoriją, ekonomiškiau naudojamas vanduo, sklype nėra išmėtytų žarnų. Šios sistemos negadina puikaus sklypo vaizdo ir nekliudo dirbti su žoliapjove.

Valdymo įrenginiai niekada nepamirš įjungti ir išjungti laistymo.Tad Jums nebūnant namuose augalai neliks be vandens, tuo tarpu lietingomis dienomis lietaus daviklis nutrauks laistymą ir atidės iki tinkamo laiko.

Puikiai suprasdami poreikį turėti gerą ir patikimą įrangą, stengiamės klientui parinkti kokybiškus ir nebrangius vakarietiškus gaminius.

Taip pat siūlome laistymo įrangą įvairių dydžių šiltnamiams, sodininkams ir žemės ūkiui (gėlių, daržovių, uogų augintojams).

Taupykite laiką ir vandenį!


                          IÄ® "Sebekas", 2006 m. Visos teisÄ—s saugomos.                          ATGAL